Inne zakończenie lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

Zobacz inne kategorie Quizów: Lektury szkolne, literatura Quizy geograficzne Quizy o zwierzętach Quizy ortograficzne .. 2009-03-27 18:04:37 Załóż nowy klubJakie może być inne zakończenie lektury "O psie który jeździł koleją"?. Temat dnia: Spotkania z LAMPO, bohaterem lektury R. PISARSKIEGO "O psie, który jeździł koleją".. twarda.. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) 15,30 zł.Test wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.. Akcja książki rozgrywa się we Włoszech.. Zawiadowcę stacji i śmiesznego kundelka łączy niezwykły związek.. 2011-03-16 19:21:30 Mam dla was test o psie który jeździł koleją ,potrafisz?. Niestety, Adele nie wiedziała, o co mu chodzi.Jakie może być inne zakończenie lektury "O psie który jeździł koleją "?. Był przebiegły i pomysłowy .Play this game to review Education.. Okładka.. Przyjaźń to główny wątek utworu.. Metody: problemowa, ćwiczeń praktycznych Formy pracy : praca zbiorowa jednolita, praca in dywidualna zróżnicowana Środki dydaktyczne: Lektura ,, O psie, który jeździł koleją''.O psie, który jeździł koleją - Motyw przyjaźni.. Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje .. 2010-02-10 11:25:42 Jakie może być inne zakończenie lektury "O psie który jeździł koleją "?. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Recenzja książki O psie, który jeździł koleją..

0%Test znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją ".

Pies jeźdźił pociągami w różne strony kraju .. 2011-03-16 19:21:30 Mam dla was test o psie który jeździł koleją ,potrafisz?. bokser1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. źródło: Z .O psie, który jeździł koleją - streszczenie, plan wydarzeń.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Tytuł: "O psie, który jeździł koleją.". W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. 3) Kto nazwał psa Lampo?Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie .Uzasadnić własny sąd.. Rozwiązania (2) Autor: tomdemolka.. Część 1. dalmatyńczyk ?. Pokaż wszystkie pytania.. Kto raz przeczyta książkę Romana Pisarskiego p.t.. 2010-04-14 15:37:57 Załóż nowy klubkto jest autorem książki "o psie który jeździł koleją "?. W książce pt. " O psie , który jeźdźił koleją " opisane są przygody psa Lampo, który lubił podróżować pociągami..

Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?

Natychmiast popędził do dziecka i zaczął głośno szczekać.. Wydawnictwo: Biuro Wydawnicze "RUCH" Rok wydania: 1967 Główny bohater: pies Lampo.. "O psie, który jeździł koleją", zapamięta ją na całe życie!. Autor: tomdemolka, 2012-05-28 15:31:59 Dodaj do: jakie możę być inne zakończenie lektury "o psie który jeżdził koleją"?. "O psie, który jeździł koleją" DRAFT.. Metody: problemowa, ćwiczeń praktycznych Formy pracy : praca zbiorowa jednolita, praca indywidualna zróżnicowana Środki dydaktyczne: Lektura,, O psie, który jeździł koleją.Chcesz dowiedzieć się jak stać się czytelnikiem na medal?Chcesz umieć określić o czym jest dana książka?Ten film jest właśnie dla Ciebie.Przydatność 55% Krótkie streszczenie lektury "O psie który jeźdźił koleją".. Historia psa - podróżnika, który uratował przed tragiczną śmiercią córeczkę swojego opiekuna, sam przy tym ginąc, do dzisiaj wzrusza i wyciska łzy w oczach.. Rozumie pojęcie przyjaźni.. Samodzielnie ułożyć inne zakończenie opowieści o Lampo.. Rozwiązanie indywidualne krzyżówki - hasło Pisarski 2.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. od Super Sprzedawcy.. 2012-02-06 17:47:23 O psie który jeździł koleją ?. Właściwie odnosić się w stosunku do zwierząt.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Jakie może być inne zakończenie lektury "O psie który jeździł koleją "?.

Kto jest autorem książki "O psie, który jeździł koleją"?

Podstawówka kojarzy mi się z wieloma lekturami, jednymi lepszymi, innymi gorszymi.. Wielokierunkowa aktywność uczniów: Przyrodniczo-społeczna: Pies przyjacielem człowieka, znane miasta we Włoszech, kierunki świata.O Psie Który Jeździł Koleją najnowsze ogłoszenia na OLX.plO psie, który jeździł koleją Roman Pisarski GREG.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Jedną z pozycji na długo zapadających w pamięć jest utwór "O psie, który jeździł koleją".a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lektury• Samodzielnie ułożyć inne zakończenie opowieści o Lampo.. 2011-10-16 20:17:42 Jakie macie pomysły na inne zakończenie książki O psie który, jeździł koleją ?. : PIES PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA.. Ale niedaleko torów siedział Lampo i swoim psim instynktem wyczuł niebezpieczeństwo, które groziło małej Adele.. 0.- lektura R. Pisarskiego O psie, który jeździł koleją, - podręczniki i zeszyty, - karty pracy dla poszczególnych grup i dla uczniów, - mapa Europy, - mapki Włoch dla każdego ucznia, - krzyżówka dla każdego ucznia Przebieg lekcji: 1..

2012-02-06 17:47:23 O psie który jeździł koleją .?

Jedną z najwspanialszych jest książka Romana Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją".. Podział klasy na 2 grupy.. Przedział wiekowy.. Kolejarz ma trójkę dzieci (Gina, Roberto i Adele), które natychmiast zaprzyjaźniają .Niejeden dorosły pamięta do chwili obecnej książki, które czytał w dzieciństwie.. 2012-06-13 14:05:57Nowe zakończenie historii Lampo.. 2012-06-13 14:05:57jakie możę być inne zakończenie lektury "o psie który jeżdził koleją"?. Lampo od pierwszego momentu wzbudził zainteresowanie i sympatię kolejarza.. Sprytny pies nie bał się ludzi, dawał się karmić i chętnie służył.O psie, który jeździł koleją.. Zad.1) Napisz szczęśliwe opowiadanie w który zmienisz złe na szczęśliwe wstęp - rozwinięcie i zakończenie.Z książki "O psie,który jeździł koleją".. Wasi rodzice z .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Bohater książki to: ?. Postacie drugoplanowe: zawiadowca, dzieci zawiadowcy, kucharz z pociągu ekspresowego, dwoje staruszków, naczelnik dyrekcji kolei, wuj zawiadowcyopowiadanie.. Jak dobrze pamiętasz treść książki O psie, który jeździł koleją?. Kto jest autorem książki "O psie, który jeździł koleją"?. Pamiętam jakie wrażenie na mnie wywarła, kiedy byłam jeszcze małą dziewczynką, chyba nawet się .Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. • Właściwie odnosić się w stosunku do zwierząt.. 2. dodano: 2012-05-28 15 .Niestety, Adele nie słyszała okrzyków swojego taty, gdyż była zajęta zabawą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt