W czym jesteś dobry samequizy

Pobierz

Dołącz do nas!. Nie nawidzę matematyki, ale jestem w tym dobra, Lubię grać w koszykówkę i siatkówkę i ringo.. Bądź na bieżąco z Onet!Quizy, quizy, quizy — tych, podobno, nigdy nie za wiele.. 1338 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Moje ulubione przedmioty szkolne to język angielski, język polski i przyroda.. Słuchaj "Badania pokazują, że tylko ⅓ ludzi na świecie zna swoje mocne strony.. 5441 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Codziennie nasi użytkownicy publikują kilkaset nowych quizów, a najlepsze z nich promowane są na stronie głównej.. 3 lata temu.. Nie bierz tego do siebie - to tylko żarty!. Dołącz do nas!. /samequizy samequizy @samequizy.Twój miesiąc urodzenia zdradzi, w czym jesteś dobry!. Pomyśl tylko o przykazaniach, kt.W pewnym momencie swojego życia odkryjesz, że zostałeś powołany do misji.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy inni mówią o Tobie "Och, jaki słodziak!"?. Nigdy nikogo nie krzywdzisz (przynajmniej świadomie) - jesteś na to zbyt wrażliwy.. Karolina.Bial 5 lat temu.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Dzięki temu testy może wspólnie wypełniać cała rodzina, a każdy z jej członków, bez względu na wieku, znajdzie w aplikacji coś zabawnego i interesującego.‎sameQuizy - najpopularniejsza aplikacja z quizami w Polsce W aplikacji znajdziesz ponad pół miliona quizów osobowości, tworzonych przez największą społeczność quizową w Polsce..

...W czym jesteś dobry/a?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez DDOB opisaliśmy w .W przyszłości chcę być tłumaczką przysięgłą.. /samequizy samequizy .Odpowiedz na te kilka pytań aby dowiedzieć się w czym jesteś dobry!Czy jesteś w czymkolwiek dobry?. Daj znać w komentarzu!Czy jesteś dobrym uczniem w czasie e-lekcji?. Codziennie nasi użytkownicy publikują kilkaset nowych quizów, a najlepsze z nich promowane są na stronie głównej.. Dzięki niej możemy lepiej poznać dziecko, to w czym jest dobre, co jest dla niego ważne, co lubi.. Sprawdź!‎sameQuizy - najpopularniejsza aplikacja z quizami w Polsce W aplikacji znajdziesz ponad pół miliona quizów osobowości, tworzonych przez największą społeczność quizową w Polsce.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dołącz do nas .Z pewnością jesteś dobrym człowiekiem!. Skomentuj.. 2016-03-13 13:56:09 O czym mogę zrobić quiz na Samequizy ?. 2017-03-21 17:40:33 Co mogę zrobić aby mój quiz na samequizy dostał się na stronę główną?‎sameQuizy - najpopularniejsza aplikacja z quizami w Polsce W aplikacji znajdziesz ponad pół miliona quizów osobowości, tworzonych przez największą społeczność quizową w Polsce..

To jest to w czym jesteś dobry.

Skomentuj.. Skomentuj.. Dbasz o swoje otoczenie.. Udostępnij.. Zastanów się, w czym na prawdę jesteś dobry.. Najlepsza w klasie jestem razem z moją najlepsza przyjaciółka w ringo i siatkówkę.Jesteś ciekaw, czym pokryta jest Twoja dusza?. Jaka ona będzie i czy dotyczy bezpośrednio Ciebie?Po polsku napisana została treść wszystkich quizów, dzięki czemu są one aktualne i dopasowane do polskich realiów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pokazuje również stosunek dziecka do samego siebie, czy potrafi powiedzieć o sobie coś dobrego, czy potrafi określać swoje preferencje.. by Bogusław Harańczyk.. W wydawaniu pieniędzy Oto, w czym jesteś dobry!. Może tak…W czym jesteś naprawdę dobry.Lovesadpoetry.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 7822 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. fanCyborg123 12 godzin temu.. Wyobraź sobie świat, w którym każdy zna swoje mocne strony i wykorzystuje swój pełny potencjał".Ale wiem na pewno, że w fotografii, wygrałam nie raz konkurs, więc poziom jakiś już osiągnęłam.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Skomentuj.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Uwielbiasz pomagać - zarówno ludziom jak i zwierzętom.. Co najlepiej Ci wychodzi.. Skomentuj.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza..

Musi być coś w czym jesteś dobry.

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. /samequizy samequizy .W czym jesteś najlepszy?. Mi np. dobrze wychodzi jajecznica :)PNDC#29: Jak odnaleźć to, w czym jesteś dobry i to, co sprawi Ci radość w pracy?. Dołącz do nas!. O autorze.. Również i w czytaniu, może brzmi to dość dziwnie, ale potrafię szybko czytać i przy tym rozumieć o czym czytam, także znam się trochę na kynologii, a jeśli chodzi o przedmioty szkolne to jestem dobra w języku polskim.Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług DDOB oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich[A2] .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Puszystym śniegiem, delikatnym szronem, a może grubą warstwą lodu?. Serwis wykorzystuje pliki cookies.. Choć w tej odsłonie to nieco inny ich rodzaj niż ten, w który zagrywaliśmy się przy rozmaitych Logo Quizach czy wszelkiej maści Quizwaniach.. Starasz się przestrzegać prawa i wcześniej ustalonych zasad.. Udostępnij.. Pobi…Jedyne w czym jesteś dobry to szlajanie się z kumplami na motorowerze.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź w ilu % Twoja osobowość jest słodka!Nikt z nas nie potrafi żyć zgodnie z prawem, ponieważ z natury jesteśmy przestępcami.. Nie chodzi mi tu o przedmioty szkolne, ani o jakieś błahe rzeczy.. Pobi…Uważasz, że jesteś uroczy?.

Pobi…Sprawdź, w czym jesteś dobry!

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Czy zgadzasz się z wynikiem?. Udostępnij.. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.SameQuizy.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt