Mikołajek i inne chłopaki test z odpowiedziami

Pobierz

Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. "Mikołajek i inne chłopaki" autorstwa R. Goscinnego i J. J. Sempea to niezwykła opowieść o kilkuletnich chłopcach i ich perypetiach związanych ze szkołą i zabawą.. czekał na bigos ze słonina i kiełbasą.Mikołajek.. Jej narratorem jest główny bohater, który w bardzo zabawny sposób relacjonuje wydarzenia, opisuje gwałtowne kłótnie .Ćwiczenia: MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Antygona - test znajomości lektury.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Quizy » Literatura, Filmowe.Dlaczego chłopcy nazywali swojego nauczyciela rosół w książce mikołajek i inne chłopaki?. bał się, że zabraknie mu po drodze jedzenia.. Część 1. nie odrobił jeszcze zadanych lekcji.. Rozwiąż test.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Opiekun klasy Mikołajka to: a. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. Głównym bohaterem książki "Mikołajek i inne chłopaki" oraz jej narratorem jest kilkuletni chłopiec, Mikołajek..

Mikołajek i inne chłopaki.

Tok lekcji: Rozmowa wprowadzająca kierowana przez n-la.. Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!. Chce wykorzystać, że.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2. czekał na Kleofasa, z którym miał jeździć rowerem.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Zdarza się, że popadają w konflikty, które nieraz .Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Autorem przygód Mikołajka jest: René Goscinny.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Kaczki dokuczały brzydkiemu kaczątku, ponieważ: Kaj i Gerda to bohaterowie baśni: Ile koszulek musiała upleść bohaterka.. J. Polski kl. 4 lektura Przekonaj sie czy wiadomosci, ktore posiadasz sa wystarczajace do zblizajacego sie sprawdzianu z lektury Mikolajek i inne chlopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.TestZ klasyki baśni dziecięcych.. sprawdzian mikolajek i inne chlopaki ( sprawdzian_mikolajek_i_inne_chlopaki.pdf ) .. opisali Twoja historie albo zajeli sie jakims problemem?. jednym z uczniów.. opiekunem uczniów.. Część 1. brawo!. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.Odsłon: 105770 Ocen: 487 (62 %) Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe..

0%o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test.

1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d .Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Inne tryby testu.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. 2013-04-22 16:46:58; Dacie streszczenie szczegółowe albo całą książkę gdzieś na necie przepisaną do Mikołajek i inne chłopaki?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają .Rozpocznij test.. Pomożecie.. Dalej.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.. 0.Plik test z lektury mikołajek i inne chłopaki z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Witaj na stronie Quizz.pl..

J. Polski kl. 4 lektura Mikołajek i inne chłopaki.

brawo!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. kuzynem Mikołajka.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Alcest nie chciał uciec z domu razem z Mikołajkiem, ponieważ: answer choices.. testy z lektury mikolajek i inne chlopaki sprawdzian z geografii azja planeta nowa 2 chomikuj.Rekreacje Mikołajka Mikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokładne przeczytanie wyżej wymienionych utworów.. 2013-06-04 16:53:13Mikolajek i inne chlopaki to zbior krotkich historyjek, z ktorych kazda zajmuje jeden rozdzial.. Więcej.Szkoła Podstawowa.. brawo!. Rosół b. Bigos c .Test składa się z 15 pytań.. właścicielem restauracji.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Powiązane z testem.. "Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Mikołajek i inne chłopaki.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Opis testu.. .pierwszy rozdzial to ,, Kleofas ma okulary;;Mikolajek Test wiedzy z lektury..

Jules Verne.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1. z Mikołajkiem.Q.

Termin i miejsce konkursu: 11.05.2006r., godz. 1500, Biblioteka Publiczna w Wapnie Organizatorzy konkursu: Biblioteka Publiczna w Wapnie i Zespół Szkół w Wapnie[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDIOBOOK PL[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDIOBOOK PL[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDI.Praca z tekstem urza mózgów Podająca Ćwiczenia praktyczne Środki dydaktyczne: lektura " Mikolajek" Karty pracy przygotowane przez n-la z postacią Mikołajka, mazaki, kredki, karteczki z fragmentami lektury.. - Książka ciekawa, zabawana itp.sprawdzian mikołajek i inne chłopaki.pdf (22 KB) Pobierz.. Mania29 zapytał (a) 10.05.2009 o 11:17.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. 2011-05-24 21:59:05; Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:047) Przeciwnikami dru Ŝyny, któr ą trenował tata Mikołajka byli: a) chłopcy z innej szkoły b) koledzy ze starszej klasy c) chłopcy z młodszej klasy 8) Dziewczynka, któr ą Mikołajek zaprosił na podwieczorek, miała na imi ę: a) Jadwinia b) Klementynka c) Balbinka 9) Rufus bał się i ść do gabinetu lekarskiego, poniewa Ŝ:Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. • Kim jest Rosół?. Autorem książki jest Rene Goscinny.. brawo!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt