Test ciążowy strumieniowy jak zrobić

Pobierz

Posiada on specjalny uchwyt, zamkniętą końcówkę oraz dwa pola do odczytu.. Wsadziłam w mocz ten taki plasterek lecz włożyłam połowę i czekałam 10 sekund i wyjęłam i zamknęłam.. test ciążowy strumieniowy - po wyjęciu testu ciążowego z opakowania należy zdjąć nasadę z paska potrzebnego do absorpcji moczu uważając na to, aby nie dotykać go palcami.. Nie za dużo włożyłam?. Opcjonalnie można go zanurzyć w pojemniku z moczem.. Trzymając za uchwyt, umieść pod strumieniem moczu końcówkę testu, która znajdowała się pod ochronką.May 6, 2021Test ciążowy strumieniowy należy wyjąć z opakowania, a następnie zdjąć nasadkę z paska potrzebnego do absorpcji moczu (nie wolno dotykać go palcami!).. Przed wykonaniem testu należy sprawdzić jego datę ważności na wszelki wypadek, gdyż te .Pink Strumieniowy Super Czuły - jeden z najdokładniejszych na rynku!Pink Strumieniowy Super Czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wy.3 days agoPink TEST to najczęściej wybierany w Polsce płytkowy test ciążowy.. pokojowej.. HCG rozpoczyna uwalnianie po owulacji, od 3 do 8 dni po zapłodnieniu, 48 godzin .Oct 2, 2020Przeprowadzenie testu ciążowego strumieniowego Doprowadź saszetkę foliową z testem do temp.. W celu prawidłowego wykonania testu wyjmij go z opakowania i zdejmij nasadkę.. Należy trzymać go za uchwyt w taki sposób, aby widoczne było okno testowe..

Wyjmij test strumieniowy z foliowej saszetki.

Test należy trzymać w taki sposób, aby okienko testowe było w całości widoczne, następnie należy umieścić go pod .Dec 28, 2021Jul 9, 2020Zaleca się wykonać test po około siedmiu dniach od stosunku.. Najlepiej jest wykonywać go rano, czyli posłużyć się pierwszym moczem po nocnym wypoczynku.. Po wyjęciu testu ciążowego z opakowania, zdejmij plastikową nasadkę z paska do absorpcji moczu.. Niezależnie, który z nich wybierzesz, ściśle przestrzegaj instrukcji użycia.Jan 22, 2021Feb 23, 2021Test ciążowy bada obecność (w moczu lub krwi) gonadotropiny kosmówkowej.. Na 5 sekund skieruj pasek absorpcyjny bezpośrednio na strumień moczu.Po zdjęciu specjalnej nakładki, test podkładamy pod strumień moczu (również po upuszczeniu pierwszych kropel do toalety), a następnie, po nałożeniu nakładki, czekamy na wynik.. Test ciążowy strumieniowy można kupić także w wersji testu cyfrowego, który dodatkowo wyposażony jest we wskaźnik tygodnia ciąży.Jak wykonać test ciążowy strumieniowy?. Powinnam mniej niz połowę?2 days agoOct 2, 2020Dec 27, 2021Test ciążowy - jak go wykonać?. Potwierdzeniem jego popularności jest trzykrotnie przyznany tytuł Konsumenckiego Lidera Ja.6 days agoPink Strumieniowy Super Czuły - jeden z najdokładniejszych na rynku!. Czułość testu Pink Strumieniowy Super Czuły została ustawiona na .Jan 24, 2022 W tym przypadku mocz należy najpierw zebrać do czystego pojemnika, następnie pobrać z niego próbkę dołączoną do testu pipetką, po czym zaaplikować ją do wyznaczonego okienka na teście.Apr 12, 2022Robiłam dziś test ciążowy strumieniowy..

Jak zrobić test ciążowy?

Przytrzymaj test za uchwyt bezpośrednio paskiem absorbującym skierowanym w strumieniu moczu przez co najmniej 3-5 sekundMay 11, 2022Test płytkowy Bobo-Test jest nieco większy od testu strumieniowego i jest wyposażony w okno testowe z polem kontrolnym oraz okienko do aplikacji próbki moczu.. Pamiętaj, aby nie dotykać palcami do paska.. Test ciążowy strumieniowy zwany inaczej także testem flamastrowym wykonuje się przez zdjęcie jego nasadki i podstawienie końcówki pod strumień moczu.. Zdejmij zatyczkę z testu.. Musimy trzymać test za uchwyt w taki sposób, aby bez problemu widoczne było okno testowe.. Następnie na około 5 sekund należy skierować pasek absorpcyjny pod strumień moczu.Test ciążowy można wykonać o dowolnej porze, jednak część producentów zaleca zrobienie go rano, bo wówczas stężenie hCG w moczu jest najwyższe.. Jeśli po 5 minutach zobaczymy jedynie kreskę kontrolną, będzie to z dużym prawdopodobieństwem wykluczać ciąże.Test strumieniowy Strumieniowy test ciążowy kształtem przypomina flamaster.. Pink Strumieniowy Super Czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt