Zrelacjonuj w mailu do kolegi z rosji

Pobierz

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-maila niedawno spędziłaś kilka dni w szpitalu.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów.Kolega/koleżanka,z którym/którą korespondujesz po angielsku,zamierza studiować w tym samym mieście co ty i potrzebuje mieszkania.W e-mailu do niej/niego: -zaproponuj wspólne wynajęcie mieszkania,podając zalety tego rozwiązania, -zrelacjonuj doświadczenia znajomej osoby,która dzieliła mieszkanie z kolegą/koleżanką, -zasugeruj możliwą lokalizację i opisz ją, -zapytaj kolegę .zadania.. Zarejestruj.. • wyjaśnij, co uniemożliwiło Ci zagranie głównej roli.. Język rosyjski.. Napisz: -dokąd pojechaliście -co zwiedziliście/zobaczyliście -ile dni trwała wycieczka -czy jesteś zadowolony z wyjazduZrelacjonuj w e-mailu do kolegi z Rosji przebieg szkolnej wycieczki do Moskwy, w której brałeś udział, napisz: -dokąd i kiedy pojechaliście-co zwiedziliście, zobaczyliście-ile dni trwała wycieczka i jak była rozwiązana kwestia noclegu i wyżywienia-czy jesteś zadowolony z wyjazdu i dlaczegoWszyskie informacje możecie podawać własne nie ma .. Napisz o tym w e-mailu do znajmego Rosjanina.W e-mailu do kolegi/koleżanki z Rosji: - wyjaśnij, dlaczego wybrałeś(-aś) właśnie tę szkołę - opisz salę lekcyjną, która najbardziej Ci się podobaChcesz w rewanżu zaprosić w czasie wakacji kolegę z Rosji w liście : - podziękuj za udany powrót i wyraź z niego zadowolenie - opisz jak upłynęła podróż..

Napisz maila do kolegi bądź koleżanki z Rosji.

- co tam robiłaś.. -napiszesz gdzie spędziłaś wakacje.. Książki.. Wybierz i zaznacz tylko jedną odpowiedź .. Potrzebuję pomocy z rosyjskim.. Podpisz się jako XYZ.. Zrelacjonuj jego przebieg 3.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów,Zadanie: napisz e maila do przyjaciela w którym poinformujesz o go o przygotowaniach do swojej imprezy urodzinowej d bardzo prosze o pomoc Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej formy i stylu listu.. Napisz maila do kolegi bądź koleżanki z Rosji.. Zadanie jest zamknięte.. Teksty do zada ń od 1. do 2. zostaną odtworzone z płyty CD.. Rozwi ązania zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. I liceum.. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub .Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. 3.Jesteś członkiem szkolnego kółka teatralnego, które przygotowało spektakl.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. Nie ma podanego limitu słów, ale można określić do ok. 100 słów.Autor: karolcia12396 Dodano: 3.10.2010 (18:59) napisz po rosyjsku pocztówkę do kolegi , koleżanki z Rosji w której : - przeprosisz , że długo nie pisałaś.. Złóż w nim zyczenia swiąteczne i zapytaj jak spędza święta; zaproś o na ferie zimowe do Polski.Od 60 do 100 słow :)..

Język rosyjski.Napisz maila do kolegi bądź koleżanki z Rosji.

Muszę napisać e-mail do kolegi z Rosji, w którym opiszę siebie, swoje zainteresowania itp. Muszę uwzględnić: - wiek - 18 lat, - wygląd - 1,8m wzrostu, ciemne włosy, niebieskie oczy, - rodzina - mam młodszego brata, - zainteresowania - muzyka, gry komputerowe, film.. W swoim liście napisz: - jak masz na imię i na nazwisko (to nazywam się Adrian a nazwisko np. Kowalski) - ile masz lat (mam 13 lat) - gdzie mieszkasz (w Warszawie) - jakiej jesteś narodowości - jaki znasz język - jakie jest twoje hobby Proszę o pomoc DAJE NAJ!. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Podpisz sięjako XYZ.W e-mailu do kolegizrelacjonuj, jak przebiegał dzień otwarcia Centrum opisz,jak wyglada obiekt sportowypoinformuj jaka dyscypline sportowa masz zamiar w tym Centrum uprawiac i dlaczego wlasnie tezapytaj kolege o jego upodobania sportowe2.. Długość listu powinna wynosić od 120 do 150 słów.. -jaka była pogoda.. Podpisz się jako XYZ.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie "Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku 1.. Question from @piotrek134 - Gimnazjum - Język rosyjski..

Zrelacjonuj w e-mailu do kolegi z Rosji przebieg szkolnej wycieczki w której brałeś udział.

Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Rozwiń wypowiedź w każdym z podpunktów.Jun 10, 2020W e-mailu do kolegi/koleżanki z Londynu: • wyjaśnij, dlaczego zorganizowałeś(-aś) to przyjęcie • opisz miejsce, w którym odbyło się to przyjęcie • zrelacjonuj przebieg tego przyjęcia.Jun 10, 2020W e-mailu do kolegi/koleżanki z Moskwy napisz, gdzie byłeś/byłaś i dlaczego wybrałeś/wybrałaś to miejsce, opisz pogodę panującą w czasie Twojego pobytu za granicą, zrelacjonuj zabawne wydarzenie z podróży.. Po gimnazjum.. • Opisz krótko wygląd i charakter tej osoby.W e-mailu do przyjaciela/przukaciółki z Anglii: * zrelacjonuj okoliczności, w jakich doszło do spotkania i opisz swoje pierwsze wrażenie, *opisz charakter poznanej osoby, *napisz, jakie macie wspólne zainteresowania *zaproponuj spotkanie w czasie wakacji, sugerując co moglibyście robić we trójkę.. • przedstaw opinie widzów o tym spektaklu.. Zgłoś nadużycie.. Znajomość środków językowych.Napisz e-mail do koleżanki po angielsku.PILNE!. • Napisz, kim jest nowy przyjaciel/nowa przyjaciółka, i opisz okoliczności, w których się poznaliście.. Podpisz się jako XYZ.. Nie umieszczaj żadnych adresów.. W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru, np. od A do E.. Przedmiot.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.W e-mailu do kolegi/koleżanki z Rosji: wyjaśnij, dlaczego wybrałeś(-aś) właśnie tęszkołę opisz salęlekcyjną, która najbardziej Ci siępodoba zrelacjonuj wydarzenie, które miało miejsce w szkole w pierwszym dniu nauki..

2012-11-25 17:03:04Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.

Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. Nie używaj korektora.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.premierze w e-mailu do kolegi z Rosji: • zrelacjonuj przygotowania do spektaklu • wyjaśnij, co uniemożliwiło Ci zagranie głównej roli • napisz, gdzie odbyła się premiera, i opisz to miejsce • przedstaw opinię widzów o tym spektaklu.. Po jego premierze w e-mailu do kolegi z Rosji: • zrelacjonuj przygotowania do spektaklu • wyjaśnij, co uniemożliwiło Ci zagranie głównej roli • napisz, gdzie odbyła się premiera, i opisz to miejsce • przedstaw opinie widzów o tym spektaklu.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. 2008-12-15 16:58:29; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.. Złóż w nim zyczenia swiąteczne i zapytaj jak spędza .Napisz e-mail do nowego kolegi / nowej koleżanki z Rosji, w którym przedstawisz się w kilku zdaniach.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. w e-mailu do kolegi z Rosji: - wyjaśnij, z jakiego powodu tam trafiłaś -poinformuj, z jaki sposób byłaś leczona -wyraź opinię na… poniżej.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Czyj to był koncert i gdzie się odbył 2.. Droga Koleżanko!. Zaloguj.. Przykładowe rozwiązanie:(Poniżej przedstawiony jest przykładowy email z opisem wycieczki, w której Odpowiedź na zadanie z Вот и мы (Wot i my) 3.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z czterech podpunktów, pamiętając, że jej długość powinna wynosić od 80 do .PILNE!. Wyraź swoją opinię na temat organizacji koncertu i…W e-mailu do kolegi/koleżanki z Rosji: wyjaśnij, dlaczego wybrałeś(-aś) właśnie tę szkołę opisz salę lekcyjną, która najbardziej Ci się podoba zrelacjonuj wydarzenie, które miało miejsce w szkole w pierwszym dniu nauki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt