Spójrz na rysunki i uzupełnij zdania właściwym wyrazem

Pobierz

Oglądasz stare wydanie książki.. Spójrz na podaną listę i ćwiczenie 1.. Wypisz z tekstu po dwa rzeczowniki w liczbie pojedynczej i mnogiej.. 5 Zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2 pktOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. r. męskoosobowy.. Zadanie premium.a) Spójrz na rysunek.. nieznajomy83921 rozwiązane zadanie.. Otwórz podręcznik na stronie 54-55.. MAY - może Konstrukcji MAY + bezokolicznik używamy do mówienia o tym, że coś się prawdopodobnie wydarzy w przyszłości.. 3 Zadanie.. Przepisz wyrazy do zeszytu.. Vocabulary Spójrz na podpowiedzi i rozwiąż krzyżówkę.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Oglądasz stare wydanie książki.. Uzupełnij tabelkę wyrazami z tekstu według polecenia.. Język angielski 25 pkt 1 godzinę 33 minuty temu.Uzupełnij pytania wyrazami z ramki.. Uzupełnij poniższe zdania - wybierz właściwe rysunki i wpisz ich oznaczenia literowe (A-C) w wyznaczone miejsca.Wpisz rzeczowniki we właściwe miejsca.. Wykonaj obliczenia i wpisz odległości.4 Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.. 2 Zadanie.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Spójrz na rysunki i wyrazy (.). 1 Zadanie.. 4 i połącz je z pasującymi rysunkami..

Następnie uzupełnij zdania.

pokaż więcej.. W 1 zdaniu-green/desk W 2-There are W 3-on/under W zeszycie ćwiczeń w 1 przeczytaj zdania, dorysuj brakujące elementy, uzupełnij zdania.. , Krzysztof poukładał na [półeczce]zabawki.. Przeczytaj list, w każdym zdaniu wskaż wyrazy pasujące do ilustracji.. 1 Zadanie.. Rita opisuje swój pokój Tomowi.. Spójrz na rysunek.. Otwórz ćwiczenia na stronie 52.. Uzupełnij zdania, używając wyrażenia going to i podanych wyrazów.. Odwołanie do Switezianki, oraz własnych doświadczeń.. Układanie wyrazów z sylab lub uzupełnianie wyrazów brakującymi sylabami.Spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.. Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki.5.. @kacper10sz Cześć, w języku angielskim, niektóre rzeczowniki występują tylko w liczbie mnogiej, np. glasses (okulary), scissors (nożyczki) i trousers (spodnie).. Przygotuj trzy naklejki opisane s. 107 (Unit 7, Lesson 3).. 3 pkt .. Połącz zwierze z rysunkiem, następnie uzupełnij zdania wyrazami: eat - jedzą don't eat - nie jedzą3.. Posłuchaj rymowanki z nagrania 11 i przekreśl te zdania, których w niej nie usłyszysz.Module 3 Experiences and news.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5 pkt .. UWAGA!. 2010-05-20 11:39:42 Z angielskiego prosze pomóżcie!.

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

to są te wyrazy : metre race swimming race long jump bstacle course (javelin ) skreślone .Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami 2021-02-03 14:40:40 Pls szybko, na dzisiaj potrzebuje 2021-02-02 13:06:26 Język angielski ,proszę o pomoc z mailem zadanie 4 2021-02-01 20:05:16Na rysunkach przedstawiono trzy możliwe sposoby połączeń włosowatych naczyń krwionośnych występujące w organizmie człowieka.. Wykonaj zadanie 1 str. 95 ( w zeszycie uzupełnij słowa odpowiednimi literami, pomoże ci w tym słownik str 96) 2.. 2013-09-18 15:40:05Uzupełnij wyrazy brakukącymi literami ( wyrazy dotyczą mitologii ) 2020-02-11 15:59:19 uzupełnij zdanie wyrazy przeciwstawne to inaczej.. 2010-12-06 15:15:04 Załóż nowy klubShe has got long (1).. Wysłuchaj nagrania 3.7. napisz zdania używając poprawnej formy there is thre are oraz a an lub any 2011-11-22 15:51:25Sylwia położyła żółty ser na [deseczce].. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki.. Na podstawie: P. Hoser, Fizjologia organizmów z elementami anatomii człowieka, Warszawa 1996.. Wykonaj zad 2 str. 95 ( uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami, są to nazwy ludzi, miejsc i wydarzeń, słownik str 96) 3.. Liczenie słów w zdaniu..

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki .

.Podział zdania na wyrazy i wyrazu na sylaby.. 5 pkt; r. męski: r. żeński.. r. niemęskoosobowy.. Zadanie premium.. Wybrane wyrazy zapisz w zeszycie.Rysunek i Malarstwo (43175) Sztuki Cyrkowe (544) Taniec (39879) Wędkarstwo (10288) .. , Pan Zbyszek rozłożył w kiosku [czasopisma].. She has got warm winter (4).. .Tom-zdjęcie na górze, po prawej Spójrz na obrazek pod ćw 2/44.. Przeczytaj zdania w ćw.. W tym samym czasie mors przebył odcinek dwóch metrów, a każde następne zwierzę przebyło drogę o jeden metr dłuższą od swojego poprzednika.. Czasowniki odnoszący się do takich rzeczowników również mają wtedy liczbę mnogą.Uzupełnij zdania!. W tym celu uzupełnij tabelę, wpisując w odpowiednich rubrykach nazwę organellum, cyfrę oznaczającą proces (1-5) oraz rodzaj procesu, jaki w nim zachodzi.1.. Wykonaj zadanie 1 ze strony 46 w ćwiczeniach: spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.. Spójrz na rysunki i podpisz je( możesz zajrzeć do słowniczka na str. 96): a)Uzupełnij zdania wyrazami wybranymi z ramek, a dowiesz się, jak żyją pingwiny.. I may go shopping tomorrow - jutro mogę iść na zakupy (mogę, ale nie muszę - przypuszczam, że tak zrobię).Popatrz teraz na ćw.. 2 Zadanie.. UWAGA!. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8..

2010-10-03 14:55:06 uzupełnij zdania .

1 How do .. 2 Zakreśl właściwe słowa.. Uzupełnij wyrazy odpowiednimi literkami.. 2013-09-28 13:23:11 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki 2014-12-03 17:39:41 Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki .. : ) Proszę o przesłanie na e .Spójrz na wielkanocny kapelusz (Easter hat / Easter bonnet) i wstążeczki, którymi jest udekorowany.. Uzupełnij zdania, wklejając właściwe naklejki w pustych polach.. Na starcie ustawiły się mors, foka, pingwin królewski i pingwin Adeli.. 4 Zadanie.. Uzupełnij w wyrazach brakującą literę ó lub u. Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw.Na czym polega słowność i jakie ma znaczenie w stosunkach międzyludzkich.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl (Przykład) 1. pokaż więcej.. , [Listonosz] przyniósł Agnieszce list., W miesiącu [czerwcu]zaczynają się wakacje., [Dżdżownice]wychodzą z ziemi w czasie dżdżystej pogody., Na przystanku przystanął [autobus].. Pomóż sobie słownikiem.. Spójrz na rysunek i dokończ zdanie wpisując odpowiednie przymiotniki.. W razie trudności pomóż sobie słownikiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt