Test do chłopców z placu broni

Pobierz

b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. Jaką rangę miał mały Nemeczek w szeregach swojej drużyny?Chłopcy z Placu Broni -test znajomości lektury.. 0% average accuracy.ten test dotuczy Chłopców z placu broni którzy walczyli o palc.. Jaki kolor miała chorągiew w fortecy na Placu Broni?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test #chłopcy z placu broni, #test, #quiz, #chłopców 11713 x, 2015-09-24 22:41:18Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. Prosi o chwilę przerwy i śledzi go.. Rozwiązanie - Do chłopców z Placu Broni nie należał: a) Weiss b) Czengey c) Barabasz d) Gereb Rozwiązanie - Chorągiew chłopców z Placu Broni była: a) czerwono-zielona b) biało-niebieska c) czerwono .Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. żółtym i czerwonym.. czy im sie to udało zgadnij sam:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPodczas wojny o Plac Broni dopuszczalne były trzy sposoby walki: answer choices..

Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak miał na imię Nemeczek?. Chłopcy z Placu pod Dębami.. Czerwonoskórzy.. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. Ich ubogie mieszkanie znajdowało się na parterze pod trójką, Napisz opowiadanie o Nemeczku książka chłopcy z placu broni i tu są punkty co musi się znajdować.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. Jak miał na imię Boka?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Kogo chłopcy z Placu Broni .. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury quizy gazeta.pl.. Słyszy jak ten rozmawia z dozorcą drewna na placu i zwraca się do niego prośbą, aby ten wyrzucił z placu chłopców Boki.Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Na Placu Broni ma miejsce kolejne zebranie.. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. alternatives.Należał do Związku Chłopców z Placu Broni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

A - PorucznikaQuiz Chłopcy z placu broni test.

Ernest Nemeczek był jedynym szeregowcem w grupie chłopców z Placu Broni.. b) Czerwonych Koszul 8.. Część 1.. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. katarzyna_sorichta_27927.. Plac Broni był niewielkim skrawkiem ziemi, ogrodzonym od ulicy Pawła rozwalającym się płotem, a z pozostałych stron otoczonym przez mury kamienic.. Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. Nemeczek pragnie zabrać głos, ale widzi skradającego się przez posągi Gereba.. Opowiadanie o Nemeczku Chłopcy z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Żółtoskórzy.. Nemeczek był szeregowcem.Chłopcy z Placu Broni.. W czasach, kiedy był ulubionym miejscem spotkań i zabaw chłopców, był pusty i przeznaczony pod budowę.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.Test: "Einstand" było formą: a) bicia najsłabszego b) kradzieży pieniędzy c) gry w kulki d) znęcania się nad młodszymi ..

Kto został wybrany na przewodniczącego chłopców z Placu Broni?

Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. niebieskim i czarnym.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. "Chłopcy z Placu Broni" - test ze znajomości lektury 08.10.2021 15:55 "Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni - Informacje Gatunek Powieść Epoka Modernizm Autor Ferenc Molnár Powiązane z testem Chłopcy z Placu Broni - charakterystyka bohaterów Testy: Lektury szkolne Statystyka testua) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. Przy jakiej ulicy znajdował się Plac Broni?. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. "Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!.

Po co profesor Rac wezwał do siebie chłopców?

c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. #lektury #dladzieci #ksiazki.Przywódcą chłopców z obozu czerwonych koszul był: 8.. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. Na tyłach placu znajdowało się miejsce, które czyniło go .. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. czerwonym i zielonym.. chciał założyć Stowarzyszenie Zbieraczu KituEdit.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. merken in "Meine Apps" Chłopcy z Placu Broni -test znajomości lektury 50 (from 10 to 50) based on 1 ratings.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. c) był szeregowcem 6.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.Opis Placu Broni.. 0%Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt