Napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku

Pobierz

Wszyscy wszystkim pomogą jeśli potrzebują pomocy .. zadanie dodane 23 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] | 1,536 wizyt.. All secondary school pupils don't wear a school uniform.Napisz po angielsku 15 zdań o swojej najlepszej wycieczce szkolnej?. 2011-03-08 19:36:44; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. 1 odpowiedź.. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. Mamy sale gimnastyczną, stołówkę, bibliotekę, świetlicę i klasy.. Nauka w grupie może być fajna.. !Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1.. 2013-01-25 14:44:04 zadanie dodane 22 listopada 2016 w Fizyka przez użytkownika niezalogowany [Studia] | 248 wizyt.Napisz o swojej wymarzonej pracy po angielsku.. A oto moja propozycja.. 2,444 wizyt.. 0 odpowiedzi.. zadanie dodane 7 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] 0 głosów.. OP!S SZKOŁY.. Filmy.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Opis przyjaciółki po angielsku - wzór.. Każdy uczeń byłby miły i serdeczny do swoich kolegów i koleżanek.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku .!

poleca 73% 1644 głosów.. hej napisz po angielsku o swojej wymarzonej szkole używając '' must '' '' musn ' t '' i 5 pkt o i wystarczy 3 zdania z przeczeniem i 3 zdania podstawowe.. pomocy; 0 głosów.. Dzieci przychodziłyby na lekcje w godzinach od 8 do 1100 i kończyły zajęcia między 1200 a 14.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. Uczniowie mogą uczyć się rożnych języków np.: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i chińskiego, a co rok szkoła wysyłałaby uczniów na wymianę międzynarodową.. Jest tez bezpłatny sklepik szkolny i automat ze słodyczami .napisz 5 zdan na temat mojej wymarzonej szkole po angielsku.. dynamika fizyka zadanie z małpa.. Lubię swoją szkołę.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. W tej szkole uczniowie mieliby możliwość wyboru przynajmniej trzech języków obcych.. W szkole moich marzeń nie powinno być kłótni i bijatyk.W mojej wymarzonej szkole powinny odbywać się lekcja dobrego wychowania oraz nic nie powinno być narzucane..

Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .

i naj Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-03-08 19:37:13To napisz mi to po polsku (te zdania o wymarzonej szkole ) a ja ci przetłumaczę Masz tu mój przykład W mojej wymarzonej szkole dłuższe są przerwy a krótsze przerwy.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Treść.. Gdy dziewczyny są ucza się oddzielnie ,Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Moim ulubionym przedmiotem jest w - f, informatyka i j.polski.. temat 9 zad (project (b) ) klasa 6 Sky High Z góry dzięki!. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. In my schol are 15 teacher.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. 2011-03-31 18:15:40; Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37; napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku !. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. 2011-03-08 19:36:44W wymarzonej szkole chłopcy i dziewczyny powinni uczyć się osobno.Za tym przemawia to , ze chłopacy moga sie lepiej skoncentrować na lekcji, ponieważ nie myślą ciągle o dziewczynach..

2013-01-25 14:44:04 napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku .!

W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.. szkołe zaczynam o 8:00, a kończę najczęściej o 14:20.Moja szkoła nie jest duża.. Obiad zwykle zaczynamy o godzinie 11:30.Taka jest nasza szkoła i mam nadzieję, że się to zmieni.. Zachęcamy Cię gorąco do napisania w komentarzu jaki jest Twój obecny status zawodowy oraz dlaczego (nie) lubisz swojej pracy.Napisz list do organizatorow zadanie dodane 19 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] | 156 wizyt proszę_o_szybką_odpowiedźmiejsca.. napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku !. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. We still keep in touch and we meet, approximately, twice a month.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Napisz kilka zdań o swojej szkole po angielsku.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła .Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości..

W tej szkole panowałaby fantastyczna atmosfera.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Teraz Twoja kolej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt