Seriale dokumentalne o seryjnych morderców netflix

Pobierz

Jednak tego seryjnego mordercy historia nigdy nie zapomni.. Oglądaj zwiastuny i dowiedz się więcej.. "To nie jest kraj dla starych ludzi" (2007), reż. Ethan Coen, Joel Coen Historia myśliwego ( Josh Brolin ), który niedaleko granicy z Meksykiem natrafia na dziwne znalezisko: 2 miliony dolarów, paczkę heroiny i kilka ciał.Przedstawiamy listę najlepszych seriali o seryjnych mordercach i psychopatach.. Dokument Netfliksa z 2015 roku ma na swoim koncie cztery statuetki Emmy.. Wcześniej powstawało mnóstwo dokumentalnych produkcji w odcinkach.. "Dexter" (2006-2013) Dexter to seryjny morderca i psychopata, którego chore pragnienia są wynikiem traumatycznych przeżyć w dzieciństwie.. 10/10 "Szanowny panie Gacy", reż. Akcja Mindhuntera rozwija się u początków psychologii kryminalnej, czyli w szalonych latach 70.. Historia jego zabójstw i związanych z nimi śledztw została przedstawiona w nowym serialu dokumentalnym Netfliksa - "Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego".Apr 26, 2022May 6, 2022May 31, 2022Feb 15, 2021May 4, 2022Dorwać mordercę dostępny w polskiej ofercie Netflixa.. Oparty na faktach film opowiada o seryjnym mordercy Johnie Reginaldzie Christie, który w drugiej połowie lat 40 zwabiał młode kobiety do swojego mieszkania w Londynie, gdzie otruwał je gazem, a potem odbywał z nimi stosunek.. "Making a Murderer" to dokumentalny thriller, którego nagranie zajęło ponad 10 lat..

... Netflix Polska ...Stany Zjednoczone mają w swojej historii długą listę słynnych seryjnych morderców.

Recenzja "Night Stalkera" Netflixa | naTemat.pl.Serial o seryjnych (i nie tylko seryjnych) mordercach oraz pragnących odkryć ich motywacje przedstawicielach władzy jest wyjątkowo udaną produkcją, która w intrygujący sposób reinterpretuje gatunkowe schematy.. Jest to historia Stevena Avery'ego, niesłusznie skazanego na 18 lat więzienia za napaść seksualną i usiłowanie zabójstwa.Apr 14, 2022Aczkolwiek gatunek dostał mocny wiatr w żagle dopiero po sukcesie Przeklętego: Życie i śmierci Roberta Dursta od HBO oraz Making a Murderer od Netflixa.. Jednak większość z nich traktowała pobieżnie każdą przedstawianą sprawę.Mar 26, 2022Ten serial o seryjnym mordercy przeraża.. Jan 14, 2021Sep 22, 2021Apr 20, 2022Mar 23, 2021Dec 29, 2021Wyznania morderców; The Highwaymen; Wąż; Zaginięcie Madeleine McCann; Rozmowy z mordercą: Taśmy Johna Wayne'a Gacy'ego; Oszukana; Nasz ojciec; Manhunt; Niewyjaśnione tajemnice; Koszmarny lokator; Gladbeck: Kryzys z zakładnikami; Unsolved; 22 lipca; Ostateczna operacja; Zaginione dziewczyny; American Gangster; Dope; Gdzie jest Marta?Aug 25, 2021Na Netflixie znajdziemy seriale o takich "celebrytach" jak Ted Bundy i Unabomber, jak i mniej znanych, choć nie mniej ciekawych postaciach, które nie były seryjnymi mordercami, czy nawet.To kolejny cykl o seryjnych mordercach, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów..

... Seriale dokumentalne, Programy i seriale kryminalne, Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Amerykańskie seriale i programy.

Za młodu został przygarnięty przez policjanta, który wpoił mu "kodeks" zgodnie z którym mógł zaspokajać swoje brutalne żądze - .Dokument obejrzeć możesz na Netfiksie oraz serwisach Hulu i YouTube "Serial Killers: John Wayne Gacy" Dokument opowiada historię amerykańskiego seryjnego mordercy i gwałciciela Johna Wayne'a.Dec 5, 2021Film Monster w serwisie Netflix >> 1.. Niewielu fascynowało jednak tak mocno jak Ted Bundy.. Najlepsze seriale dokumentalne na Netflixie; Najlepsze seriale familijne na Netflixie; Najlepsze seriale historyczne na Netflixie;9/10 "Dom przy Rillington Place 10", reż. Richard Fleischer.. Do dziś nie mamy pewności, kim faktycznie był Zodiak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt