Jak spędziłeś wakacje po angielsku

Pobierz

2013-04-16 17:45:12; Pomuzcie mi opisac wakacje po angielsku w czasie w past simple 2008-11-15 16:23:42; Na podstawie podanych zdań ułóż pytania w czasie Past Simple?. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. poleca82%Przykłady użycia - "na wakacjach" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Wszyscy z mojej dzielnicy na Manhattanie są na wakacjach .Wakacje zagranicą bez znajomości języka mogą być źródłem niemałego stresu.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2012-09-25 15:01:07; Napisz jak spędziłeś święta wielkanocne po Angielsku 2014-04-27 21:24:39Przykładowy opis wakacji po angielsku.. A może holidays?. Jeżdżę do mojej babci co roku i nie lubiłam tego, kiedy byłam mniejsza.. Rano, skoro świt, wylecieliśmy z lotniska w Warszawie do Nowego.wakacje - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. To, którego z nich użyjemy w rozmowie, zależy od odmiany .. "Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. Czy ci Sie podobalo?. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku..

Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po angielsku?

Prosze o Pomoc.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Jakie Mialas Warunki miszkalne?. I like suborning on the hat sand.Napisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.. PILNE!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. holidays - wakacje sea - morzePoniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. 2012-02-08 18:05:59; Opowiadaanie po angielsku w czasie Past Simple 2009-11-04 18:31:30Moje wakacje spędziłam nad morzem w Bułgarii.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. 2017-01-13 19:33:15 Załóż nowy klubOpis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Jedżdziłam tam na różne wycieczki które były wspaniałe.. - holiday, holidays, hols, holibobs, vacation, vacay, vaycay, vacation, vacJak spędziłeś ostatnie wakacje .. Moje wakacje po angielsku .. Którego słowa użyć - holiday czy vacation?. Co robilas/es na wakacjach?. Co zwiedzilas ?. 2009-09-09 16:38:51 Pomocy, Angielski praca domowa!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Kiedy wróciłam pojechałam odwiedzić siostrę..

Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.

Podróż po Ameryce Południowej.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź wpis opis ferii po angielsku .Angielski Pytania o Wakacje.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Polubiłam to, kiedy zainteresowałam się biologią i zwierzętami.plaża - beach morze - sea ręcznik- towel bikini - bikini piasek - sand słońce - sun wakacje - vacation woda - water parasol - umbrellana zadanie mamy napisać jak spędziłam wakacje po angielsku :).. Najlepsz wycieczka była do delfinarium.Widziałam tam wiele delfinów,któe były bardzo bystre.Myśle ,że to były najwspanialsze wakacje.. Gdzie mieszkalas ?. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje?. W sierpniu byłam cały czas w domu.Opisz swoje wakacje (Describe your holidays) napisz ile czasu na nich byłeś, Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Madzia_15 2.9.2010 (22:22) wakacje;p list czy cos w tym stylu po angielsku, jak spędziliśmy wakacje Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: exmartyska 9.9.2010 (17:45)Przykłady użycia - "na wakacjach" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.

Spójrz na kilka przykładów, a wszystko stanie się jasne!. Różnica między holiday a vacation.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Nie mam pojęcia jak to napisać więc proszę o pomoc, w przetłumaczeniu : W wakacje pojechałam w góry z rodziną.. Dlatego przygotowałam dla Was wszechmądry przewodnik po różnorodnych wakacyjno-kryzysowych zwrotach.. Pozdrawiam Marta.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Droga Zosiu!. Moja babcia mieszka w małej wiosce, która nazywa się Janów i ma gospodarstwo.. Z kim bylas/es na wakacjach?. Pojechałam tam z tatą,mamą i siostrom.Pogoda była świetna, było ciepło.. Więc jeśli chcecie się wyposażyć w naprawdę przydatny angielski na wakacje, to jesteście w dobrym miejscu!Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zWakacje po angielsku Na początek warto umieć opowiedzieć o swoich wakacjach, właśnie po angielsku.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt